Keep shining the world needs your light.

Shopping Cart

Your cart is empty

Continue Shopping

Selfcare žurnál s Dianou Hô Chí

Vitaj v našom Selfcare žurnáli. Inšpiruj sa, oddýchni si, nájdi nove rituály a objav nové cesty sebalásky. Ako sa to celé začalo a prečo sme odštartovali náš selfcare žurnál? Dočítaš sa tu.

Diana alebo aj Di je energetická žena, ktorá miluje pohyb a jej heslo je ŠPORT JE VÁŠEŇ. Krásnym potvrdením toho je aj množstvo druhov cvičení, ktorým sa venuje. Je certifikovaná lektorka skupinových cvičení, JOGA teacher RYT200, POWER JOGA, Pounfit. Môžete ju poznať aj ako trénerku z Fitshaker. Jej druhou vášňou je fotenie pod vodou, kde tvorí skutočne dych berúce zábery. Organizuje aj množstvo fit pobytov, motivuje ženy a ukazujem im, že keď chceš, všetko je možné. :)


Diana Ho Chi

Môj obľúbený ranný rituál je, kým mi vychladne prvá ranná káva, každé jedno ráno začnem deň mojou krátkou zostavou cvikov na posilnenie bruška.


Večery rada trávim v objatí môjho partnera. Rozprávame sa, smejeme alebo len tak ležíme a užívame si prítomnosť jeden druhého.


Starostlivosť o seba a sebaláska sú pre mňa. Neviem si predstaviť deň bez pohybu. Keď cvičím, či už sama, alebo vediem lekciu pre klientky, je to pre mňa útek do iného sveta. Takto sa starám nielen o svoje telo, ale najmä o psychickú pohodu. :) Tiež si doprajem raz za mesiac kozmetiku a manikúru.


Môj najobľúbenejší hýčkací rituál, ktorý si doprajem, je thajská masáž. Doprajem si 90 minút thajskej masáže v nádhernom salóne.


Starostlivosť o seba nie je pre mňa iba kozmetika, ale aj vzdelávanie sa a posúvanie sa vpred v tom, čo milujem - v učení jogy.

Momentálne moja duša túži po pár dňoch voľna, teplých a dlhých dňoch, dobrej zmrzline. :)


Bez výčitiek si vždy doprajem zmrzlinu – samozrejme s mierou, ale je to niečo, čomu neviem odolať. Musí byť však kvalitná, jemná a lahodná.

Motto, ktorým sa v živote riadim. 
Kým niečo nevyskúšaš, nevieš, či to dokážeš.


Najspokojnejšia a najvyrovnanejšia som, keď sú spokojné moje klientky. Či už sú to dámy, ktoré cvičia so mnou v štúdiu, alebo tie, ktoré sú v mojom online priestore. Snažím sa im odovzdávať viac ako len cvičenie a keď vidím, že sú spokojné, cvičenie im dáva radosť, sú šťastné na našich FIT pobytoch, vtedy som spokojná a vyrovnaná aj ja.


V uponáhľaných dňoch najradšej spomalím. Keď sa na mňa všetko valí, keď si poviem: „NESTÍHAM!!!“ – práve vtedy vypnem, zatiahnem ručnú brzdu na krátky okamih. Predýcham, idem na dobrú kávu alebo spravím niečo len pre seba. A v poslednej dobe som zistila, že milujem fotenie pod vodou. Cítim sa ako v inom svete, keď sa ponorím, keď môj zrak nevidí nič ostro, ale len obrysy a svetlo. Človek vníma svet až priveľmi očami a práve pod vodou začínam cítiť celým telom. Ten pokoj, ticho..


Pohladenie pre moje telo aj dušu je. Ak sa pozriem na túto otázku ako učiteľka jogy: FLOW JOGA - je to lekcia, ktorú milujem. Po jej cvičení sa cítim neskutočne ľahko nielen na tele, ale aj na duši. Ak by som ale mala odpovedať ako žena – poviem: láska. Láska, ktorou ma zahŕňa môj partner.


Ktorý zo Soouly produktov sa stal súčasťou tvojim rituálov a prečo. Refresh sprej NAMASTE. Jeho vôňa je úžasná a zvyknem ju nastriekať vždy pred jogou na meditačné vankúše mojim klientkam.

Diana Ho Chi