Keep shining the world needs your light.

Shopping Cart

Your cart is empty

Continue Shopping

Why cork?

Benefits

 

Udržateľná a ekologická

Korok je organický a prírodný materiál. Korkové podložky sú 100% recyklovateľné a biodegradovateľné. Pri získavaní korku sa stromy nevyrubujú. Duby žijú až 200 rokov.

Žiadne stromy nie sú poškodené. Korok sa zberá každých 8 - 9 rokov. Navyše, korkové duby zbavené kôry skutočne absorbujú 3 - 5-krát viac oxidu uhličitého + uvoľňujú viac kyslíka.

Antimikrobiálna a samočistiaca

Korok prirodzene zabraňuje tvorbe baktérií, plesní a zápachov. S minimálnou starostlivosťou je tvoja podložka stále čistá. Vhodná aj pre alergikov.

Protišmyková

Čím viac sa potíš, tým menej sa šmýkaš. Korok poskytuje odolný, protišmykový povrch. Ideálna pre hodiny hot jogy, no nielen tie.

“Zdravá”

Korková podložka neobsahuje PVC, žiadne chemikálie, toxíny či plasty. Žiadne lepidlo ani latex. Podložka sa skladá len z korku a prírodného kaučuku.

Neobyčajná

Podložky s originálnym autorským dizajnom a pozitívnymi afirmáciami, ktoré posilnia vieru v seba a dajú počas cvičenia ďalší dôvod na úsmev.

Ideálna na cestovanie

Viac ako 50% objemu korku je vzduch, podložka je veľmi ľahká, odolná a skladná. Aj keď korok stlačíte, dokáže sa zase vrátiť do svojej pôvodnej podoby.

Jednoduchá starostlivosť

Pred prvým použitím utrieť čistou navlhčenou handričkou. Umývať ručne vlhkou utierku, prípadne jemným čistiacim prostriedkom na podložky, nechajte vysušiť na vzduchu. Korkom vždy otáčajte von. Skladujte v tieni a vyhnite sa dlhodobému slnečnému žiareniu. Na čistenie jednoducho utrite handričkou, trochou mydla a teplej vody. Nie je možné prať v práčke.