Keep shining the world needs your light.

Shopping Cart

Your cart is empty

Continue Shopping

Selfcare žurnál s Barborou Bakoš

Barbora je talentovaná mladá žena, ktorú môžete poznať ako moderátorku z lifestylového portálu Refresher. Je krásnym dôkazom ženskej sily v podnikání. Je zakladateľkou prvého tvárového gymu v Bratislave Face workout štúdia, kde aj sama robí trénerku a tak pomáha ženám neinvazívnym spôsobom k prirodzenej kráse.

Selfcare žurnál s Dianou Hô Chí

Vitaj v našom Selfcare žurnáli. Inšpiruj sa, oddýchni si, nájdi nove rituály a objav nové cesty sebalásky. Ako sa to celé začalo a prečo sme odštartovali náš selfcare žurnál? Dočítaš sa tu. Diana alebo aj Di je energetická žena, ktorá miluje pohyb a jej heslo je ŠPORT JE VÁŠEŇ. Krásnym potvrdením...

Selfcare žurnál so Zuzkou Leškovou

Zuzka je jogínka telom aj dušou. Jej srdcu učarovala ashtanga a yin yoga, ktoré sa stali základom jej hodín a workshopov. Je spoluzakladateľkou konceptu onna retreats - retreatom venovaným kultivácii ženstva. Neodmysliteľnou súčasťou jej života je cestovanie a objavovanie krásnych miest.

Selfcare žurnál s Denisou Lipovskou

Deni Lipovska je bývalá profesionálna fitnesska a reprezentantka Slovenska. Dnes mamina dvoch detí, ktorá dokazuje, že naše telo je úžasný nástroj a keď na sebe pracuješ, nič nie je nemožné. 

Chladné večery so Soouly

Neponáhľaj sa, dopraj si relax a láskavú starostlivosť. Aspoň jeden deň v týždni iba ty a tvoj rituál. Či už pod mäkkučkou dekou s dobrou knihou a horúcim čajom alebo si venuj čas na hýčkanie.

Selfcare žurnál s Liviou Helen

Livia Helen je éterická bytosť, ktorá podporuje ženy pri návrate k sebe a ukazuje im jednoduchosť a krásu bytia. Je matkou malého Atreya a spoluzakladateľkou konceptu onnaretreat - retreatom venovaným kultivácii ženstva.

Selfcare žurnál so Žužu Gálovou

Zuzka Gálová je veľmi talentovaná ilustrátorka a kreatívna duša. Vytvorila knihu s názvom NE/UDRŽATEĽNÍ, vďaka ktorej zistíte, že žiť udržateľne nie je vôbec ťažké.

5 spôsobov, ako používať refresh sprej

Refresh sprej je prírodný, voňavý sprej pre teba a tvoju podložku. Stačí pár streknutí a vytvoríš si okolo seba krásnu voňavú atmosféru. 

Selfcare žurnál s Vierkou Ayisi

Talentovaná joga inštruktorka, éterická bytosť Vierka Ayisi. Založila Inspirit Agency, kde tvorí krásne ženské podujatia a pobyty na Slovensku, ale aj v rôznych exotických krajinách po celom svete.

Selfcare žurnál so Zuzkou Maďari

Zuzka Madari alias Piña joga je joginka telom aj srdcom. Je vášnivou cestovateľkou a milovníčkou sladkých dezertov.

Ako sa prakticky a ľahko zbaliť na dovolenku

Pri balení na dovolenku býva veľkým problémom nedostatok miesta. Či už sa chystáš cestovať len s ruksakom alebo si berieš kufor, zbaliť sa prakticky a nebrať zbytočnosti nemusí byť žiadna veda.

Selfcare žurnál

Ženy by sa mali inšpirovať a navzájom sa podporovať. Aj preto budeme tvoriť nasledujúce mesiace mini rozhovory s našimi Soouly dušami, chceme vás inšpirovať a povzbudiť k sebaláske.

Akú hrúbku podložky vybrať?

Neraz nám v inboxe alebo v maili pristane správa, že neviete, ktorú hrúbku podložky si vybrať. Nie ste si isté, ktorá je pre vás vhodná a prečo.

Ako sa starať o podložku na cvičenie

Starostlivosť o korkovú podložku nie je žiadna veda. Ukážeme ti to krok za krokom a dáme ti pár tipov, na čo si dávať pozor a čo robiť, aby tvoja podložka bola v tom najlepšom poriadku.

Soouly club

Selfcare, teda starostlivosť o seba nie je sebecká, a to je prvé pravidlo nášho Soouly clubu...

Korok, láska na prvý dotyk

Keď sme na začiatku našej cesty premýšľali, aké podložky na cvičenie chceme vyrábať, hľadali sme alternatívu, ktorá by bola čo najviac eko a čo najmenej škodlivá pre našu planétu. Prírodný materiál, recyklovateľný, biodegradovateľný. Materiál, na ktorom sa bude dobre a pohodlne cvičiť a nebude sa šmýkať. Ale zároveň materiál, s ktorým sa bude dobre pracovať. A toto všetko...