Keep shining the world needs your light.

Shopping Cart

Your cart is empty

Continue Shopping

Ako sa starať o opálenú pokožku v lete

Ako sa starať o opálenú pokožku, aby čo najdlhšie zostala krásna a opálenie vydržalo? Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri starostlivosti o opálenú pokožku je dôležité kombinovať hydratáciu s výživou.

Selfcare žurnál so Soňou Makranskou

Soňa Makranská, je žena, ktorú len tak ľahko neprehliadnete. Nielen vďaka tomu, že má stále úsmev na perách, ale aj vďaka je modrým vlasom, ktoré sú ako z rozprávky o morskej panne. Miluje farby na sebe, ale aj na tanieri. Je skvelou vegánskou kuchárkou a majiteľkou vegánskeho bistra Simply vegan...

Ako vybrať prírodnu kozmetiku?

Vo svete krásy a starostlivosti o pokožku vidíme stále viac ľudí nachádza cestu k prírodnej kozmetike, pretože chcú minimalizovať používanie produktov, ktoré obsahujú množstvo syntetických a potenciálne škodlivých zložiek. Ale ako rýchlo zistiť, ktoré zložky sú pre nás prospešné a ktoré nie? S tým ti pomôžeme v našom blogu.

Selfcare žurnál s Barborou Bakoš

Barbora je talentovaná mladá žena, ktorú môžete poznať ako moderátorku z lifestylového portálu Refresher. Je krásnym dôkazom ženskej sily v podnikání. Je zakladateľkou prvého tvárového gymu v Bratislave Face workout štúdia, kde aj sama robí trénerku a tak pomáha ženám neinvazívnym spôsobom k prirodzenej kráse.

Selfcare žurnál s Dianou Hô Chí

Diana alebo aj Di je energetická žena, ktorá miluje pohyb a jej heslo je ŠPORT JE VÁŠEŇ. Môžete ju poznať aj ako trénerku z Fitshaker. Jej druhou vášňou je fotenie pod vodou, kde tvorí skutočne dych berúce zábery. Organizuje aj množstvo fit pobytov, motivuje ženy a ukazujem im, že keď chceš,...

Selfcare žurnál so Zuzkou Leškovou

Zuzka je jogínka telom aj dušou. Jej srdcu učarovala ashtanga a yin yoga, ktoré sa stali základom jej hodín a workshopov. Je spoluzakladateľkou konceptu onna retreats - retreatom venovaným kultivácii ženstva. Neodmysliteľnou súčasťou jej života je cestovanie a objavovanie krásnych miest.

Selfcare žurnál s Denisou Lipovskou

Deni Lipovska je bývalá profesionálna fitnesska a reprezentantka Slovenska. Dnes mamina dvoch detí, ktorá dokazuje, že naše telo je úžasný nástroj a keď na sebe pracuješ, nič nie je nemožné. 

Chladné večery so Soouly

Neponáhľaj sa, dopraj si relax a láskavú starostlivosť. Aspoň jeden deň v týždni iba ty a tvoj rituál. Či už pod mäkkučkou dekou s dobrou knihou a horúcim čajom alebo si venuj čas na hýčkanie.

Selfcare žurnál s Liviou Helen

Livia Helen je éterická bytosť, ktorá podporuje ženy pri návrate k sebe a ukazuje im jednoduchosť a krásu bytia. Je matkou malého Atreya a spoluzakladateľkou konceptu onnaretreat - retreatom venovaným kultivácii ženstva.

Selfcare žurnál so Žužu Gálovou

Zuzka Gálová je veľmi talentovaná ilustrátorka a kreatívna duša. Vytvorila knihu s názvom NE/UDRŽATEĽNÍ, vďaka ktorej zistíte, že žiť udržateľne nie je vôbec ťažké.

5 spôsobov, ako používať refresh sprej

Refresh sprej je prírodný, voňavý sprej pre teba a tvoju podložku. Stačí pár streknutí a vytvoríš si okolo seba krásnu voňavú atmosféru. 

Selfcare žurnál s Vierkou Ayisi

Talentovaná joga inštruktorka, éterická bytosť Vierka Ayisi. Založila Inspirit Agency, kde tvorí krásne ženské podujatia a pobyty na Slovensku, ale aj v rôznych exotických krajinách po celom svete.

Selfcare žurnál so Zuzkou Maďari

Zuzka Madari alias Piña joga je joginka telom aj srdcom. Je vášnivou cestovateľkou a milovníčkou sladkých dezertov.

Ako sa prakticky a ľahko zbaliť na dovolenku

Pri balení na dovolenku býva veľkým problémom nedostatok miesta. Či už sa chystáš cestovať len s ruksakom alebo si berieš kufor, zbaliť sa prakticky a nebrať zbytočnosti nemusí byť žiadna veda.

Selfcare žurnál

Ženy by sa mali inšpirovať a navzájom sa podporovať. Aj preto budeme tvoriť nasledujúce mesiace mini rozhovory s našimi Soouly dušami, chceme vás inšpirovať a povzbudiť k sebaláske.

Akú hrúbku podložky vybrať?

Neraz nám v inboxe alebo v maili pristane správa, že neviete, ktorú hrúbku podložky si vybrať. Nie ste si isté, ktorá je pre vás vhodná a prečo.